Wakacje w Mokrem 2022 🦋🌞🌷

Wakacje z Biblioteką w MOKREM 2022❤️

Wakacje w Bibliotece 2022 (kolaż zdjęć)

Książkowe wariacje w nadchodzące wakacje, czyli letnie inspiracje z BIBLIOTEKĄ” – tak brzmiało hasło wakacji 2022 w bibliotece w Mokrem, prowadzone przez Dyrektor Elżbietę Stankiewicz i starszą bibliotekarz Annę Dubel. Długo zastanawiałam się nad tegorocznym tytułem letniej akcji, który pomieściłby wszystkie zagadnienia wpisane w koncepcję zajęć pod przewodnią ideą „Patroni Roku 2022”. I tak udało nam się odbyć szereg podróży z książką i pod kierunkiem wybitnych postaci. Te podróże, to dla najmłodszych czytelników naszej biblioteki szansa zdobycia nowej wiedzy, ale również okazja do zabaw w gronie rówieśników. Ja, dzięki tym spotkaniom także zyskałam wiele, chociażby niezapomniane wspomnienia z kolejnych „Wakacji w Bibliotece”.

Dziękuję WAM za miłe chwile

i życzę niekończących się podróży z książką! ❤️ ❤️ ❤️