Letni Teatrzyk 🦋🌞🌷 w Zawadzie

„Letni Teatrzyk” 🦋 🌞 🌷 w Zawadzie

"Letni Teatrzyk" w Zawadzie (kolaż ze zdjęć ze stoiska biblioteki)

25 sierpnia 2022 roku Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem uczestniczyła w imprezie plenerowej zorganizowanej przez Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem. W ramach tego festynu biblioteka przygotowała swoje stoisko z grami, zabawami oraz zagadkami literackimi dla dzieci i młodzieży. Były również mega bańki mydlane, które cieszą się ogromną popularnością i sprawiają dużo radości najmłodszym. W związku z udziałem biblioteki w projekcie „Blisko” organizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa uczestnicy spotkania proszeni byli o uzupełnienie anonimowej ankiety. Ma ona posłużyć pracownikom biblioteki do rozszerzenia i wzbogacenia oferty kulturalno – czytelniczej biblioteki. Wszyscy odwiedzający stoisko biblioteki otrzymywali drobne upominki za udział w zabawie oraz w podziękowaniu za uzupełnienie ankiety. Dziękujemy wszystkim za poświęcenie nam swojego czasu, za twórcze i kreatywne rozmowy oraz pomysły dotyczące uatrakcyjnienia oferty bibliotek Gminy Zamość. Dziękujemy również Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Wysokiem za zaproszenie.