Spotkanie z bohaterami książek Moniki Skikiewicz – Olo i Awa logopedyczna zabawa

3 sierpnia 2023r. odbyło się kolejne wakacyjne spotkanie ph. „Wakacje z Dziećmi Tylko w Bibliotece”, Codziennie czytamy i opowiadamy.

Olo i Awa to kolejni nasi wakacyjni goście. Olo i Awa są bohaterami trzech książeczek autorstwa Moniki Skikiewicz.

Przybyłych na spotkanie w progu biblioteki w Mokrem przywitała Bajanka i na pamiątkę dziewczynkom przybiła na rączce pieczątkę z Awą, a pomocnik Bajanki chłopcom przybił pieczątkę z wizerunkiem Ola

Awa obchodziła urodziny, otrzymała dużo prezentów. Nasi uczestnicy mogli pobawić się prezentami naszej bohaterki, czyli poskakać na skakance, porzucać piłką, czy pobawić się kolorami.

Magiczne kredki same wybierające swoich przyszłych dziecięcych użytkowników. Wspólnie wykonaliśmy wspaniałe kolorowe koperty.

Oczywiście były i dyplomy od Olo i Awa oraz zdjęcia.

I nie spożyta energia naszych milusińskich zakończona rozgrywką sportową w świetlicy.