MAŁA KSIĄŻKA,WIELKI CZŁOWIEK!❤️

MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK! ❤️

Mała Książka - Wielki Człowiek (książeczkę "Pierwsze czytanki dla..." otrzymał Miłosz)

„Gdy ktoś czyta, zawsze albo się czegoś nauczy,

albo zapomni o tym co mu dolega,

albo zaśnie – w każdym razie

– wygra” (Henryk Sienkiewicz)

Wartość książki poznał już Miłosz, który w naszej bibliotece otrzymał książeczkę

„Pierwsze czytanki dla…” (w ramach programu „Mała Książka – Wielki Człowiek”),

ale zdecydowanie nie jest to pierwsza książka w rękach tego chłopca.

Muszę przyznać, że do tej pory nie trafił mi się czytelnik w wieku niespełna 4 lat z życzeniem lektury obcojęzycznej, tak bardzo zafascynowany i zmotywowany do nauki. A dodam, że Miłosz alfabet polski ma już dawno za sobą; oprócz alfabetu angielskiego, niemieckiego i greckiego, zna też rosyjski! BRAWO!

Z naszej biblioteki 21 stycznia (w Dniu Babci) Miłosz wyszedł m. in. z potężnym słownikiem polsko-rosyjskim, z którego samodzielnie odczytał w prezencie dla przybyłej z nim babci – słowo „KOCHAM”, oczywiście po rosyjsku! ❤️ Gratulujemy Miłoszowi ogromnej, jak na swój wiek – wiedzy i życzymy, aby ta fascynacja KSIĄŻKĄ i NAUKĄ w dalszym ciągu była źródłem radości i samych sukcesów!

Gratulujemy! ❤️