Ze społeczności lokalnej do globalnej. Zapraszamy!!!!

Ze społeczności lokalnej do globalnej

– sobotnie spotkania uczniów SP w Mokrem

w Bibliotece Publicznej Gminy Zamość

Kolaż ze zdjęć - sobotnie zajęcia w bibliotece - uczniowie SP w Mokrem wspólnie rozwiązują zadania matematyczne i nietylko

W ramach współpracy z Biblioteką Publiczną Gminy Zamość z siedzibą w Mokrem i innowacji pedagogicznej „Ze społeczności lokalnej do globalnej” uczniowie Szkoły Podstawowej w Mokrem spotykają się w budynku biblioteki, aby wspólnie doskonalić umiejętności matematyczne.

Zajęcia odbywają się cyklicznie w soboty od września 2020 roku. Celem spotkań jest nauka przez zabawę, poszerzenie horyzontów matematycznych, a dla bardziej ambitnych przygotowanie do udziału w konkursach.

Wszystkich chętnych uczniów SP w Mokrem zapraszamy do dołączenia do naszego grona. Oprócz zajęć matematycznych jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie: robotyka, drony…

Masz ciekawy pomysł – przyjdź i podziel się!