Wakacje 2019 Filia w Zawadzie

WAKACJE Z BIBLIOTEKĄ 2019
Filia w Zawadzie

Wakacje 2019 Filia Zawada. Na zdjęciu grupa dzieci pochylona nad pracą plastyczną. W tle biblioteka.

Tegoroczne spotkania wakacyjne w Bibliotece w Zawadzie odbywały się pod hasłem „Wakacyjna wyprawa dookoła świata”. Dzieci mały okazję uczestniczyć w zabawach literackich, zajęciach plastycznych inspirowanych historią, kulturą i geografią różnych państw. Podczas pierwszych zajęć zwiedzaliśmy Włochy, ich język, zwyczaje i zabytki. Następnie za pomocą mapy przenieśliśmy się na najstarszy kontynent afrykański, tam poznaliśmy regiony geograficzne oraz gatunki zwierząt. W ostatnim dnu naszych zajęć poznaliśmy Amazońską dżunglę i jej faunę i florę. W czasie zajęć również rysowaliśmy, wykonywaliśmy biżuterię z modeliny oraz graliśmy w gry planszowe. Kolorowe prace dzieci, można oglądać w bibliotece.

starszy kustosz Monika Bednarz