Podsumowanie konkursu „Rok 2023 rokiem Katarzyny Michalak”

Nasza biblioteka we współpracy z Wydawnictwem Znak zorganizowała konkurs dla sympatyków Katarzyny Michalak, ph. „Maraton czytelniczy” będący częścią programu „Rok Katarzyny Michalak w bibliotekach”. Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem dołączyła się do tego wydarzenia.

W ramach popularyzacji powieści autorki Biblioteka zorganizowała „Piknik z Katarzyną Michalak” i przygotowała „Kącik Katarzyny Michalak”. Nasze czytelniczki wzięły udział w maratonie i skrzętnie notowały na arkuszach konkursowych pozycje autorki, które przeczytały. Kupony zostały wysłane do wydawnictwa Znak.

W ramach nagrody w czasie spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbyło się 7 czerwca 2024 roku najaktywniejsze czytelniczki otrzymały od Pani Dyrektor Elżbiety Stankiewicz książkę od wydawnictwa Znak, pt. „Dom nad potokiem” wraz z autografem autorki.

Dorota Waga – BPGZ w Mokrem/ filia w Wysokiem