Beata Kiecana. Spotkanie na Jubileusz Bibliotek Gminy Zamość

w dniu Jubileuszu Bibliotek Gminy Zamość

Beata Kiecana

Beata Kiecana - spotkanie autorskie

16 czerwca w Bibliotece Publicznej Gminy Zamość w Mokrem miało miejsce oryginalne spotkanie autorskie z Beatą Kiecaną – pisarką, która nie boi się mówić wprost, co myśli!

Bezkompromisowa, pełna energii autorka trzech równie nietuzinkowych powieści („Stosunki mega przerywane”, „Układy prawie idealne”, „Córka swojej matki”) opowiedziała o sobie i swojej najnowszej książce, podczas Jubileuszu Bibliotek Gminy Zamość. Bardzo dziękujemy Pani Beacie za niesamowitą atmosferę, jaka zapanowała na sali za sprawą jej osoby – wiele pozytywnej energii, uśmiechu dostarczyły zgromadzonym pełne szczerości i spontaniczności historie autorki.

Dziękujemy raz jeszcze, a wszystkim czytelnikom szczerze polecamy najnowszą książkę Beaty – tragikomedię rodzinną z koronawirusem w tle, czyli „Córkę swojej matki”!!!! (BPGZ; Anna D.)