POEZJA I BAJKA SŁOWEM I PĘDZLEM MALOWANA 2016

13346849_892131237576274_5498633903978494575_n09.06.2016 r.


Rozstrzygnięcie VIII Edycji Konkursu Plastycznego
POEZJA I BAJKA SŁOWEM I PĘDZLEM MALOWANA 2016
(pod patronatem Wójta Gminy Zamość).

Na tegoroczny konkurs plastyczny wpłynęło 480 prac. Komisja konkursowa (w składzie: Maria Duławska, Wiesława Łyś i Anna Ignaciuk) nagrodziła 208 prac.

W kategorii – przedszkole:
Miejsce pierwsze otrzymali: Hanna Bojarczuk (Zespół Szkół w Żdanowie), Antoni Bartoń (Zespół Szkół w Wysokiem). Miejsce drugie: Jan Gębala (Szkoła Podstawowa w Zawadzie), Aleksandra Momot (Zespół Szkół w Płoskiem), Alicja Janiga (Zespół Szkół w Płoskiem), Gabriel Zawadzki (Szkoła Podstawowa w Pniówku), Magdalena Kudyk (Szkoła Podstawowa w Pniówku). Miejsce trzecie: Zuzanna Starzak (Szkoła Podstawowa w Zawadzie), Barbara Gęśla (Szkoła Podstawowa w Białowoli), Natalia Kawałko (Zespół Szkół w Żdanowie), Oliwia Grabowska (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach), Maksymilian Dziaduszek (Zespół Szkół w Żdanowie). Wyróżnienia: Laura Vitello, Maciej Ćwik, Emilia Radziszewska, Gabriela Wojciechowska, Antonina Wawręty, Klaudia Bednarz, Ismina Kliszcz, Wiktor Radziszewski, Oliwia Jaworska, Maja Mlonek, Jakub Studziński, Daria Sokołowska, Oliwia Zakrzewska, Bartłomiej Strzelecki, Kacper Sochan, Alicja Naworol, Jagoda Gaweł, Kacper Łopuszyński, Jakub Przyczyna, Marcel Kycko, Patrycja Dąbek, Lena Karło, Czuba Kacper, Adrian Kaniuk, Marcel Kostrubiec, Karol Kostrubiec.

W kategorii – klasa I:
Miejsce pierwsze: Krystian Derkacz (Szkoła Podstawowa w Zawadzie). Miejsce drugie: Zofia Wiater (Szkoła Podstawowa w Borowinie Sitanieckiej), Magdalena Ciszewska (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu), Nikola Bielak (Zespół Szkół w Płoskiem), Barbara Brodziak (Szkoła Podstawowa w Borowinie Sitanieckiej), Piotr Szpindor (Szkoła Podstawowa w Pniówku), Alicja Krępińska (Szkoła Podstawowa w Pniówku). Miejsce trzecie: Dawid Szczepanek (Zespół Szkół w Płoskiem), Emilia Radej (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach), Milena Zgnilec (Zespół Szkół w Płoskiem), Oliwia Litkowska (Szkoła Podstawowa w Zawadzie), Anna Wołoch (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Szymon Kudyk (Szkoła Podstawowa w Pniówku). Wyróżnienia: Przemek Presz, Paulina Sołtys, Aleksandra Szpinda, Aleksandra Bondyra, Karolina Greszta, Zuzanna Bednarska, Marlena Sołtys, Zuzanna Artymiak, Arkadiusz Jarosz, Zuzanna Bober, Kornelia Muszyńska, Maja Koza, Nikola Kuśmierz, Emilia Wiatrzyk, Nikola Bergiel, Roksana Pakuła, Amelia Bortacka, Magdalena Dąbska, Lena Mnich, Nikola Sobczak, Milena Kuźma, Magdalena Chmiel, Gabriela Kopiec, Zuzanna Kliza, Oliwia Malczewska, Magdalena Małek, Zofia Ziemińska.

W kategorii – klasa II:
Miejsce pierwsze: Sasza Czuchra (Zespół Szkół w Żdanowie), Jan Socha (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu). Miejsce drugie: Marianna Irla (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach), Jakub Sękowski (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu), Marysia Łochin (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach), Maciej Budzyński (Zespół Szkół w Płoskiem), Patryk Sokołowski (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach), Agnieszka Turos (Zespół Szkół w Żdanowie), Łucja Świstek (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu). Miejsce trzecie: Amelia Lachawiec (Szkoła Podstawowa w Borowinie Sitanieckiej), Natalia Zychowicz (Szkoła Podstawowa w Zawadzie), Sylwia Puźniak (Szkoła Podstawowa w Zawadzie), Hania Terlecka (Zespół Szkół w Żdanowie), Julia Dąbska (Zespół Szkół w Płoskiem), Weronika Piotrowska (Szkoła Podstawowa w Pniówku), Sławomir Kudyk (Szkoła Podstawowa w Pniówku), Weronika Kudyk ( Szkoła Podstawowa w Pniówku). Wyróżnienia: Kacper Wandzak, Hanna Kawalec, Maja Rysak, Weronika Czugała, Oliwia Sokolińska, Izabela Skrętuła, Marianna Kostyła, Aurelia Jonasz, Wiktoria Puzio, Igor Świstowski, Natalia Szczygieł, Filip Wróbel, Natalia Kniaź, Kacper Kotowicz, Oliwia Ćwik, Bartek Sawa, Emilia Drzygało, Jakub Szewczuk, Amelia Komar, Maciej Ludowski, Mateusz Olech, Kamila Skrzyńska, Aleksandra Rycyk, Natalia Furmanek, Amelia Łuczka, Klaudia Staroń, Jagoda Kolanowska, Martyna Paula, Zuzanna Żerebiec.

W kategorii – klasa III:
Miejsce pierwsze: Anna Dudzicz (Zespół Szkół w Płoskiem). Miejsce drugie: Magdalena Korona (Szkoła Podstawowa w Wólce Wieprzeckiej), Milena Siemczyk (Zespół Szkół w Płoskiem), Dominika Pakuła (Szkoła Podstawowa w Wólce Wieprzeckiej), Weronika Horodko (Zespół Szkół w Żdanowie), Natalia Kowalska (Zespół Szkół w Płoskiem), Julia Lepa (Szkoła Podstawowa w Wólce Wieprzeckiej). Miejsce trzecie: Piotr Mateja (Szkoła Podstawowa w Białowoli), Karolina Bełz (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach), Oliwia Kimak (Szkoła Podstawowa w Wólce Wieprzeckiej), Piotr Kwaśniewski (Szkoła Podstawowa w Wólce Wieprzeckiej), Kacper Pupiec (Szkoła Podstawowa w Wólce Wieprzeckiej). Wyróżnienia: Hanna Pudełko, Kamila Sznajdrowicz, Weronika Wielogórska, Dominik Kawalec, Helena Hojda, Łucja Zając, Michalina Bańka, Oliwia Strzelecka, Martyna Dziędziurko, Jakub Szuwara, Ewa Okoń, Jakub Piwowarski, Monika Kur.

W kategorii – klasa IV:
Miejsce pierwsze: Patrycja Balicka (Zespół Szkół w Płoskiem), Emilia Molas (Zespół Szkół w Żdanowie). Miejsce drugie: Barbara Małysz (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Karolina Słotwińska (Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kalinowicach), Małgorzata Psiuk (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Bartłomiej Małecki (Zespół Szkół w Żdanowie). Miejsce trzecie: Nadia Skwarzyńska (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu), Natalia Kozyra (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Jakub Fusiara (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Maciej Nowak (Zespół Szkół w Żdanowie). Wyróżnienia: Damian Sarzyński, Arkadiusz Tymura, Mateusz Horodko, Maja Koniec, Wiktoria Skrzyńska, Aleksandra Bielak, Martyna Karwan, Sylwia Siemko.

W kategorii – klasa V:
Miejsce pierwsze: Oskar Furmaga (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Wiktoria Szopińska (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu). Miejsce drugie: Patryk Socha (Szkoła Podstawowa w Zawadzie), Dawid Nowosad (Szkoła Podstawowa w Mokrem). Miejsce trzecie: Małgorzata Selech (Szkoła Podstawowa w Wólce Wieprzeckiej), Dawid Nosal (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Weronika Kawa (Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu), Kamil Muszyński (Szkoła Podstawowa w Pniówku). Wyróżnienia: Weronika Dębska, Julia Chmiel, Joanna Karabin, Maria Borys, Martyna Szymonik, Marzena Adamowicz.

W kategorii – klasa VI:
Miejsce pierwsze: Iwona Biront (Szkoła Podstawowa w Mokrem).
Miejsce drugie: Paulina Psiuk (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Angelika Lenczewska (Szkołą Podstawowa w Białowoli), Malwina Gac (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Katarzyna Gorajska (Szkoła Podstawowa w Mokrem). Miejsce trzecie: Julia Majda (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Tomasz Bulak (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Anna Bobel (Szkoła Podstawowa w Mokrem), Aleksandra Tymura (Szkoła Podstawowa w Mokrem).

W kategorii – gimnazjum:
Miejsce pierwsze: Justyna Rzemieniuk (Zespół Szkół w Płoskiem), Patryk Małecki (Zespół Szkół w Żdanowie), Julia Małecka (Zespół Szkół w Żdanowie). Miejsce drugie: Wiktoria Pakuła (Zespół Szkół w Żdanowie), Mikołaj Tytoń (Zespół Szkół w Żdanowie). Wyróżnienia: Alicja Dudzińska, Aneta Głowacka.

(Anna D.)

Print Friendly, PDF & Email