V Ludowe spotkania z zaśpiewem i przytupem w Jatutowie

22.07.2023 r. o godz. 16:00 odbyło się V Ludowe spotkania z zaśpiewem i przytupem w Jatutowie na boisku sportowym przy świetlicy wiejskiej w Jatutowie.

W trakcie spotkania odbyło się wiele ciekawych inicjatyw.

Dużym zainteresowaniem cieszył się „KĄCIK WARSZTATÓW” – zrealizowany w ramach projektu kulturalno – edukacyjnego inicjowanego przez przedstawicieli społeczności lokalnej dla mieszkańców gminy Zamość. W ramach zadania BLISKO ph. „Biblioteka Blisko Ciebie” realizowanego przez BPGZ w Mokrem, a finansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Narodowe Centrum Kultury

NPRCz 2.0

Stoisko Biblioteki Publicznej Gminy Zamość z/s w Mokrem było licznie odwiedzane przez dzieci mi dorosłych uczestników festynu. W trakcie spotkania można było skorzystać z mini konkursu literackiego oraz z baniek, książek i drobnych gadżetów.