Piknik rodzinny 🦋🌞🌷 w Szopinku

Piknik rodzinny 🦋 🌞 🌷 w Szopinku

26.06.2022 r. Piknik rodzinny w Szopinku (kolaż ze zdjęć)

Piknik Rodzinny w Szopinku

26 czerwca 2022 pracownicy Biblioteki Publicznej Gminy Zamość mieli zaszczyt uczestniczyć w spotkaniu rodzin z Szopinka i okolic. Na tę okazję biblioteka przygotowała kiermasz książki, gry i zabawy dla dzieci, tj. bańki mydlane, zagadki literackie, rzut do celu czy gra w tenisa. W związku z uczestniczeniem biblioteki w projekcie „Blisko” w ramach Narodowego Centrum Kultury i upowszechniania czytelnictwa, uczestnicy spotkania proszeni byli o uzupełnienie ankiety, dzięki której biblioteka dowie się w jaki sposób i w jakim zakresie powinna poszerzyć swój zakres usług. Był to czas dobrej zabawy i ciekawych rozmów.

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne festyny oraz konkursy organizowane przez bibliotekę.

Dorota Waga BPGZ z/s w Mokrem/Filia w Wysokiem

[treść relacji przekazana za pośrednictwem Dyr. Biblioteki i zgodna z otrzymaną wersją]