Noc bibliotek -występ Klubu Seniora Susełek z Hubal

4 października 2024 roku w Bibliotece Publicznej Gminy Zamość z/s w Mokrem odbyła się Noc Bibliotek ph. ,,Moc Bibliotek”.

Kolejną atrakcją był występ Pań z Klubu Seniora Susełek z Hubal, które zaprezentowały nam nowy skecz pt. „Biblioteka”.

Już nie pierwszy raz gościliśmy w naszych progach przewodniczącą Teresę Bil i jej Susełki. Panie są bardzo aktywne, zarażają soją witalnością, pomysłami i odwagą w licznych występach i wyjazdach. Tego wieczoru obejrzeliśmy i wysłuchaliśmy kabaret pt., „Biblioteka”.

Kabaret sytuacyjny, którego akcja rozgrywa się w bibliotece, a wykonany i przedstawiony przez nasze seniorki Panią Teresę Bil oraz Danutę Łazorczyk, rozweselił i rozśmieszył uczestników nocy, a nam bibliotekarkom bardzo przypadł do gustu. Panie z Klubu Seniora Susełek rozśmieszyły zebranych do łez.

Nie zabrakło wesołych rozmów, pogaduszek przy kawie i słodkim poczęstunku.