MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK

[Slideshow "mala-ksiazka-wielki-czlowiek" not found]

Projekt książeczki na START nadal trwa! Wszystkich chętnych do wzięcia udziału serdecznie zapraszamy !!!

W ramach projektu „Mały Czytelnik” otrzyma „Wyprawkę Czytelniczą”, a w niej książkę „Pierwsze wiersze dla …” w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. Po uzyskaniu 10-ciu nalepek (każdorazowo, po wizycie w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, czytelnik otrzymuje jedną naklejkę) zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

UWAGA! Projekt skierowany jest do trzylatków (wyprawki otrzymują tylko dzieci urodzone w roku 2015)

Mała Książka - Wielki Człowiek. Na zdjęciu dzieci, które przystąpiły do projektu (kolaż ze zdjęć).

A oto kolejni najmłodsi czytelnicy biblioteki: Nadia, Lena, Kaja i Lenka, Adrian – którzy zaangażowali się w realizację projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”. BRAWO !!!