Kreatywne ferie w bibliotece w Wysokiem

Drugiego dnia spotkań w Filii Bibliotecznej w Wysokiem ponownie gościliśmy przedszkolaków ze Szkoły Podstawowej w Wysokiem. Tego dnia tematem przewodnim był karnawał i tradycje karnawałowe. Czytaliśmy ciekawą bajkę o tym, „Jak małej myszce udało się uczestniczyć w zabawie karnawałowej”. Rozmawialiśmy o tym, czy mała myszka postąpiła słusznie i dlaczego należy słuchać dorosłych. W ramach prac plastycznych wykonaliśmy własne, wyjątkowo kolorowe maski karnawałowe oraz składaliśmy portret klauna. Dodatkowo oczywiście nie zabrakło zabaw w kąciku dziecięcym, graliśmy w kręgle, dmuchaliśmy piłeczkami ping pongowymi do celu, dzieci bardzo chętnie przeglądały książeczki znajdujące się w bibliotece. Dziękuję Paniom i dzieciaczkom za mile spędzony wspólnie czas.

Dorota Waga filia w Wysokiem