Kolorowe wakacje w filii w Wysokiem

2 lipca Filia Biblioteczna w Wysokiem rozpoczęła cykl zajęć wakacyjnych dla dzieci. Na początku spotkania omówiliśmy sobie zasady, którymi będziemy się kierować podczas naszych zabaw. Następnie do zajęć wprowadziła nas pięknie ilustrowana książka, pt. „Wypożyczalnia skrzydeł” Iwony Pietrzak – Płachta. Rozmawialiśmy o wyobraźni, o tym w jaki sposób książki pomagają nam kształtować i rozwijać wyobraźnię, jak osoba pracująca w bibliotece może poprzez swoją pracę i dobór odpowiedniej literatury pomagać w kształtowaniu osobowości młodego człowieka. W ramach warsztatów manualnych wykonaliśmy piękne i bardzo kolorowe łapacze słońca. Nie zabrakło również zabaw w kąciku dziecięcym. Dziękujemy za te mile spędzone chwile i zapraszamy na kolejny wakacyjny wtorek w Filii Bibliotecznej w Wysokiem.

st. kustosz Dorota Waga/FB Wysokie