GRATULUJEMY!

Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem
ma zaszczyt ogłosić listę nagrodzonych i wyróżnionych
w XII-tej Edycji Konkursu Plastycznego
pod patronatem Wójta Gminy Zamość

„POEZJA i BAJKA SŁOWEM i PĘDZLEM MALOWANA”

 
Zadaniem uczestników tegorocznej edycji było wykonanie pracy obrazującej tekst wybranego poety polskiego, nawiązującej do tematów przewodnich: 100 – lecie urodzin Papieża Jana Pawła II, 30 lat Samorządności w Polsce oraz 100 – lecie Bitwy pod Komarowem. Na konkurs wpłynęły 44 prace w następujących kategoriach wiekowych: 5 i 6-latki, kl. I – III, kl. IV – VI. Komisja konkursowa w składzie: Anna Chabros i Elżbieta Stankiewicz przyznały 29 nagród. GRATULUJEMY! Po odbiór nagród zapraszamy w środę 18 listopada 2020 roku, w godzinach funkcjonowania Biblioteki Publicznej Gminy Zamość w Mokrem (Adres: Mokre 116, 22-400 Zamość).
 
Poniżej lista osób nagrodzonych i wyróżnionych:
 
Osoby nagrodzone i wyróżnione ze Szkoły Podstawowej w Białowoli:
Kategoria 5 i 6-latki:
1. Bondyra Maja
2. Tarajko Hanna
3. Lupa Aleksandra
 
Kategoria kl. I – III:
1. Bondyra Maksymilian
2. Kuźma Weronika
3. Czop Milena
4. Ścirka Paulina
 
Kategoria kl. IV – VI:
1. Gęśla Barbara
2. Cisek Dawid
 
Osoby nagrodzone i wyróżnione ze Szkoły Podstawowej w Lipsku:
Kategoria kl. I – III:
1. Ścibak Przemysław
 
Kategoria kl. IV – VI:
1. Gajak Michał
 
Osoby nagrodzone i wyróżnione ze Szkoły Podstawowej w Wólce Wieprzeckiej:
Kategoria kl. I – III:
1. Rybak Hubert
2. Kukiełka Nikola
3. Pakuła Krystian
4. Bednarz Klaudia
 
Osoby nagrodzone i wyróżnione ze Szkoły Podstawowej w Zawadzie:
Kategoria kl. I – III:
1. Łyś Nikola
 
Osoby nagrodzone i wyróżnione MDK Zamość:
Kategoria 5 i 6-latki:
1. Naworol Aleksandra
2. Stachurski Jakub
3. Kukiełka Nadia
4. Wróbel Kinga
 
Kategoria kl. I – III:
1. Szewczuk Amelia
2. Szyport Kornelia
3. Naworol Oliwia
4. Krukowska Julia
5. Gryglas Layla
6. Starek Michał
7. Wiśniewski Kornel
 
Kategoria kl. IV – VI:
1. Brodaczewska Lena
2. Głowacka Kinga
 
Print Friendly, PDF & Email