Anioły 2021 – wyniki konkursu

 

ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI

XV-ta Edycja Konkursu Plastycznego

(pod patronatem Wójta Gminy Zamość)

Anioł

Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem ma zaszczyt ogłosić wyniki XV-tej edycji Konkursu Plastycznego, pod hasłem „Anioły, Aniołki, Aniołeczki”. W dniu 14 stycznia 2021 roku komisja konkursowa w składzie: Przewodnicząca komisji Pani Anna Chabros, Nauczyciel i Instruktor muzyki i plastyki w SP w Starym Zamościu; Pani Elżbieta Stankiewicz, Dyrektor Biblioteki Publicznej Gminy Zamość z/s w Mokrem; Pan Jarosław Kalbarczyk, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Gminy Zamość z/s w Wysokiem – oceniła 241 prac konkursowych. Prace zostały podzielone na 5 kategorii wiekowych: przedszkolaczki i klasy 0; kl. I – III; kl. IV – VI; kl. VII – VIII i Liceum; osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia). Dodatkowo wprowadzono kategorię: rodzinne.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Anioły, Aniołki, Aniołeczki” odbędzie się 4 lutego br. na platformie Zoom, o godz. 10:45. Osoby zainteresowane uczestnictwem online, proszone są o kontakt w dniach od 1 do 3 lutego 2021 r. w celu otrzymania linku z dostępem do spotkania (tel. 84 616 65 64, proszę dzwonić w godzinach funkcjonowania biblioteki).


PONIŻEJ PREZENTUJEMY WYNIKI KONKURSU:

WIEK: PRZEDSZKOLE, kl. 0 (do 6 lat)

KATEGORIA – PRACE PRZESTRZENNE I PŁASKORZEŹBY

1 miejsce: Maria Misztal – Przedszkole Miejskie Nr 6 w Zamościu

2 miejsce:  Maja Sarzyńska – SP w Lipsku

3 miejsce:  Julia Głąb – SP w Płoskiem

Wyróżnienia:

Alicja Śliwińska – Przedszkole SŁONECZNY ZAKĄTEK w Zamościu

Andrzej Bartoszczyk – SP w Wysokiem

Charlotte Litwińczuk – Przedszkole SŁONECZNY ZAKĄTEK w Zamościu

Franciszek Nogas – SP w Lipsku

Miłosz Kasprowicz – Przedszkole SŁONECZNY ZAKĄTEK w Zamościu

KATEGORIA – RYSUNEK

1 miejsce: Filip Luchowski – SP w Żdanowie

2 miejsce:

Jakub Wojtyna – SP w Wysokiem

Ola Plicha – SP w Wysokiem

3 miejsce:

Katarzyna Łapa – SP w Pniówku

Maja Karchut – SP w Pniówku

Nadia Kukiełka – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Paulina Kuks – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

4 miejsce:

Aleksandra Naworol – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Monika Marczuk – SP w Wysokiem

Nikola Wileńska – SP w Pniówku

Wyróżnienia:

Emilia Niedźwiedź – SP w Żdanowie

Filip Dziędziurko – SP w Żdanowie

Hanna Kiszczuk – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Gabriela Iwańczyk – SP w Żdanowie

Igor Hamelusz – SP w Płoskiem

Jan Nogas – SP w Lipsku

Łucja Gruszkiewicz – SP w Żdanowie

Michał Denkiewicz – SP w Żdanowie

Sandra Żołkoś – SP w Wysokiem

Zofia Siwczuk – SP w Żdanowie

Zuzanna Dębska – SP w Żdanowie

Zuzanna Kozyrska – SP w Żdanowie

Zuzanna Pawelczyk – SP w Żdanowie

WIEK: KL. I – III

KATEGORIA – PRACE PRZESTRZENNE I PŁASKORZEŹBY

1 miejsce: Lena Rycaj – SP w Borowinie Sitanieckiej

2 miejsce:

Alicja Wilk – SP Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

Maja Kolawa – SP Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

Marcel Sarzyński – SP w Lipsku

3 miejsce:

Antoni Stopa – SP w Lipsku

Jan Stawarski – SP w Pniówku

Wyróżnienia:

Hubert Rybak – SP w Wólce Wieprzeckiej

Krystian Pakuła – SP w Wólce Wieprzeckiej

Piotr Dyk – kl. I – SP w Wólce Wieprzeckiej

Przemysław Ścibak – SP w Lipsku

Weronika Kuźma – SP w Białowoli

KATEGORIA – RYSUNEK

1 miejsce:

Kinga Trych – Osiedlowy Dom Kultury OKRĄGLAK w Zamościu

Martyna Naworol – SP w Pniówku

Zofia Leńczuk – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

2 miejsce:

Hania Kudła – Osiedlowy Dom Kultury OKRĄGLAK w Zamościu

Hanna Płaza – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Kajetan Budzyński – SP w Żdanowie

Madzia Wołoch – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Natalia Filipiuk – SP w Jarosławcu

3 miejsce:

Antonina Rymarz – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Dominika Popik – Zarzecze

Nadia Markiewicz – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Paulina Puhacz – SP w Pniówku

Sandra Łapa – SP w Pniówku

Wyróżnienia:

Amelia Wójcik – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Anita Andruszkiewicz – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Emilia Mazurek – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Emilia Tabała – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Gabriela Wojciechowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Julia Krukowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Karolina Filipowicz – SP w Żdanowie

Klaudia Drozd – SP w Żdanowie

Lena Anioł – SP w Żdanowie

Lena Greszta – SP w Żdanowie

Marcel Majda – SP w Żdanowie

Tymon Radliński – SP w Żdanowie

KATEGORIA – INNA TECHNIKA

1 miejsce: Maja Szajnoga – SP w Jarosławcu

2 miejsce: Łucja Magdziak – Katolicka SP w Zamościu

3 miejsce:

Emilia Buczak – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Małgorzata Ciastoch – SP w Zawalowie

Zofia Szajnoga – SP w Jarosławcu

Zuzanna Niećko – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Wyróżnienia:

Gabriela Żygawska – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Kamilla Brodziak Malinowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

WIEK: KL. IV – VI

KATEGORIA – PRZESTRZENNE I PŁASKORZEŹBY

1 miejsce: Dawid Okoniewski – SP w Wysokiem

2 miejsce:

Laura Kukiełka – SP w Lipsku

Nikodem Mojżesz – SP w Płoskiem

3 miejsce:

Dawid Rybak – SP w Wólce Wieprzeckiej

Łucja Romaszko – SP w Wólce Wieprzeckiej

Wyróżnienia:

Roksana Pakuła – SP w Wólce Wieprzeckiej

Weronika Bochenko – SP w Pniówku

KATEGORIA – RYSUNEK

1 miejsce:

Bartłomiej Stawarski – SP w Pniówku

Szymon Kudyk – SP w Pniówku

2 miejsce:

Amelia Mendel – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Klaudia Puhacz – SP w Pniówku

Lena Brodaczewska – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Magdalena Krawczuk – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Natalia Kuśnierz – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

3 miejsce:

Aleksandra Cichosz – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Emilia Wielgusiak – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Gabrysia Łoza – Osiedlowy Dom Kultury OKRĄGLAK w Zamościu

Gaja Kondrat – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Izabela Juszczak – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Lena Wołoch – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Oliwia Jasiel – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Zosia Łyś – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Wyróżnienia:

Julia Fedoczyńska – SP w Wysokiem

Julia Wąsiel – SP Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

Karolina Michońska – SP w Pniówku

Karolina Sokolińska – SP w Lipsku

Michał Gajak – SP w Lipsku

Milena Mendel – SP Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

Oliwia Rząsa – SP Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

Piotr Szpindor – SP w Pniówku

KATEGORIA – INNA TECHNIKA

3 miejsce:

Aleksandra Jachorek – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Julia Puk – SP SMART SCHOOL w Zamościu

Kacper Kulczyński – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Kinga Majkut – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Zuzanna Żak – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

WIEK: KL. VII – VIII, LICEUM

KATEGORIA – RYSUNEK

1 miejsce:

Aleksandra Filipiuk – SP w Jarosławcu

Wiktoria Gil – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

2 miejsce:

Alicja Łaszkiewicz – Osiedlowy Dom Kultury OKRĄGLAK w Zamościu

Anna Jabłońska – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Kornelia Gajewska – Stowarzyszenie DRUKARNIA WYOBRAŹNI w Zamościu

Małgorzata Wojtaszuk – SP Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Lubinie

Weronika Kudyk – SP w Pniówku

3 miejsce:

Julia Kozak – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Kinga Łapa – SP w Pniówku w Zamościu

KATEGORIA – INNA TECHNIKA

1 miejsce:

Edyta Cioś – Płoskie

Izabela Nizioł – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

2 miejsce: Gabriela Gawliczek – Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

WIEK: OSOBY DOROSŁE

1 miejsce:

Edyta Zając – Zamość

Małgorzata Wołoszyn – Wysokie

2 miejsce: Cecylia Solan – Mokre

3 miejsce: Elżbieta Hrabowska – Kol. Sitaniec

4 miejsce:

Anna Zgnilec – Zawada

Elżbieta Siemko – Bortatycze

KATEGORIA: PRACE RODZINNE

1 miejsce: Anna i Agnieszka Karabin – Wólka Wieprzecka

2 miejsce: Barbara Cioś, Piotr Cioś, Mateusz Cioś – Płoskie

3 miejsce: Michalina i Jarosław Teterycz – Kalinowice

 

 oprac. Anna Dubel

 GRATULUJEMY!

Print Friendly, PDF & Email