AKCJA FERIE 2024 w BPGZ w Mokrem Kreatywne ferie w bibliotece Ph. „Zima, książka i ja”

08.02.2024

Na ten dzień polecamy najpiękniejsze wiersze o miłości z okazji zbliżających się WALENTYNEK.

Zajęcia zaczęliśmy od obejrzenia krótkiego filmiku edukacyjnego o walentynkach.

(Po namowie uczestników obejrzeliśmy również filmik skąd się wzięły pączki).

Po filmiku dzieci w pełnym skupieniu zabrały się do tworzenia laurek walentynkowych. Nie zostało zbyt wiele czasu do zabawy, ponieważ w planie była jeszcze jedna praca plastyczna, a mianowicie, uczestnicy wykonali urocze chmurki z czerwonymi serduszkami. Dwie takie chmurki można podziwiać w bibliotece, pozostałe zdobią pokoje naszych milusińskich.

Dziękuję bardzo serdecznie paniom Marysi i Dorocie za przygotowanie i przeprowadzenie zajęć i warsztatów w czasie ferii zimowych.

Dziękuję wszystkim uczestnikom, że chciało się wam przychodzić do nas i aktywnie uczestniczyć w zajęciach.

Nieustannie zapraszamy do udziału w kolejnych inicjatywach, projektach i spotkaniach organizowanych przez bibliotekę.