Noc bibliotek – występ męskiego zespołu Chyżanie z Chyżej

4 października 2024 roku w Bibliotece Publicznej Gminy Zamość z/s w Mokrem odbyła się Noc Bibliotek ph. ,,Moc Bibliotek”.

Uświetnieniem naszej nocy był występ męskiego zespołu Chyżanie z Chyżej, którzy rozśpiewali i roztańczyli zebranych. Utwór „Milion białych róż”, wszystkim bardzo przypadł do gustu. Wysłuchaliśmy my również gamę piosenek znanych, lubianych i porywających do tańca.

Sympatycznych Panów w powiększonym składzie: Andrzej Sikora, Ireneusz Szewczuk, Janusz Bis, Edmund Hałasa, Andrzej Pokrywka oraz Krzysztof Studziński – gościliśmy już w wielokrotnie w bibliotece i myślę, że jeszcze nie raz będą uświetniać i uprzyjemniać nasze spotkania.

Występ naszych artystów spotkał się z ogromnym entuzjazmem i przyprawił wszystkich uczestników spotkania o dobry humor pomimo późnej pory. A i tańcom i bisom nie było końca.

Już dziś zapraszam za rok na kolejną edycję Nocy Bibliotek, na pewno będzie równie ciekawa i zajmująca.

Elżbieta Stankiewicz – Dyrektor BPGZ w Mokrem