Kolorowe wakacje w filii w Wysokiem

23 lipca 2024 roku odbyły się kolejne zajęcia wakacyjne dla dzieci.

Do zabawy wprowadziła nas książka pt. „ Łoś i biblioteka na kółkach” Ingi Moore. Bohaterowie naszego opowiadania udowodnili nam, że jeśli ktoś chce czytać i poznawać poprzez literaturę świat to znajdzie na to sposób. Rodzina Łosiów nie tylko zorganizowała obwoźną bibliotekę ale także nauczyła pozostałe leśne zwierzątka czytać. Dzięki swojej otwartości i chęci pomocy sprawili, że świat zwierząt mieszkających w lesie nabrał innych barw.

My w ramach warsztatów plastyczno – manualnych zakończyliśmy naszą kolorową girlandę, która zawisła u progu kącika dla dzieci.

Dodatkowo dziewczynki zrobiły dla siebie, swoich mam i sióstr bransoletki. Nie zabrakło też czasu i chęci na zabawy w naszym kąciku dziecięcym, a także ciekawych rozmów o dalsze plany na wakacje.

Dziękuję za ten wspólnie spędzony dzień i jednocześnie zapraszam w kolejny wtorek na ostatnie już spotkanie wakacyjne w Filii Bibliotecznej w Wysokiem.

Dorota Waga/FB Wysokie