ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI

ROZSTRZYGNIĘCIE XIV-tej Edycji Konkursu Plastycznego

ANIOŁY, ANIOŁKI, ANIOŁECZKI

(pod patronatem Wójta Gminy Zamość)

ANIOŁY 2020


W dniu 6 lutego 2020 roku Komisja w składzie: Przewodnicząca komisji Pani Zofia Kosiorek – Poździk, Pani Maria Duławska, Pani Wiesława Łyś, Pani Elżbieta Stankiewicz – oceniła 271 prac konkursowych. Prace zostały podzielone na 6 kategorii wiekowych: przedszkolaczki do lat 6; oddział przedszkolny i klasy 0 – 6 lat; kl. I – III; kl. IV – VI; kl. VII – VIII i Liceum; osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia). Dodatkowo wprowadzono kategorię: rodzinne. Poniżej wyniki konkursu:

WIEK: PRZEDSZKOLE (do 6 lat)

 

  • KATEGORIA – PRACE PRZESTRZENNE

1 miejsce: Piotr Rudnicki, Kalinowice

2 miejsce:  

– Aleksandra Kłyż, Kalinowice

– Dominika Gasiuk, Kalinowice

– Igor Hałasa, Kalinowice

3 miejsce:

– Przemysław Ścibak, Lipsko

– Kornelia Długosz, Płoskie

– Michalina Teterycz, Kalinowice

– Oliwier Brzezicki, Kalinowice

 

  • KATEGORIA – PŁASKORZEŹBY (MASA SOLNA)

3 miejsce:

– Aleksandra Szala, Kalinowice

– Marcel Cisak, Kalinowice

– Aleksandra Sochan, Kalinowice

– Wiktor Dragan, Kalinowice

 

  • KATEGORIA – RYSUNEK

1 miejsce: Aleksander Szpindor, Pniówek

2 miejsce: Maja Karchut, Pniówek

3 miejsce:

– Filip Luchowski, Żdanów

– Amelia Adamska, Żdanów

– Arleta Bielińska, Żdanów

– Piotr Sokołowski, Żdanów

Wyróżnienia:

– Zosia Siwczuk, Żdanów

– Lena Musiał, Kalinowice

– Alicja Zarębska, Lipsko

– Adamczuk Pola, Młodzieżowy Dom Kultury

– Katarzyna Łapa, Pniówek

 

WIEK: PRZEDSZKOLE 6 LAT, KL. 0

 

  • KATEGORIA – PRACE PRZESTRZENNE

1 miejsce: Nikodem Lipczyński, Płoskie

2 miejsce:

– Zuzanna Lichota, Kalinowice

– Oliwia Gasiuk, Kalinowice

– Lena Proć, Kalinowice

3 miejsce:

– Maja Cyc, Kalinowice

– Kacper Fiuk, Kalinowice

– Kacper Kawałko, Kalinowice

4 miejsce:

– Szymon Klimko, Kalinowice

– Małgorzata Dec, Kalinowice

– Paulina Pasieczna, Kalinowice

– Amelia Szewczuk, Żdanów

– Sobczuk Miłosz, Kalinowice

– Antoni Szczurek, Płoskie

Wyróżnienia:

– Gabriela Kawałko, Kalinowice

– Oskar Juszczak, Kalinowice

– Jan Przybysz, Kalinowice

– Anna Mróz, Kalinowice

– Dominik Magryta, Kalinowice

– Dominik Robaczyński, Kalinowice

– Milena Czop, Białowola

– Julia Kiryczuk, Kalinowice

– Mikołaj Naworol, Kalinowice

– Julia Brzezicka, Kalinowice

– Wiktor Wilczewski, Kalinowice

– Emilia Bochenko, Białowola

 

  • KATEGORIA – PŁASKORZEŹBY (MASA SOLNA)

1 miejsce: Hanna Wyszyńska, Kalinowice

2 miejsce:

– Wojciech Kożuch, Kalinowice

– Natalia Sołoducha, Kalinowice

3 miejsce:

– Marta Panasiewicz, Kalinowice

– Robert Wiszniewski, w Kalinowice

Wyróżnienia:

– Pola Romanowicz, Kalinowice

– Oskar Magdziak, Płoskie

– Emilia Mołdoch, Płoskie

– Helena Niemczuk, Kalinowice

– Hubert Sobiesiak, Kalinowice

– Hanna Szust, Kalinowice

 

  • KATEGORIA – RYSUNEK

1 miejsce: Nikola Cholewińska, Pniówek

2 miejsce:

– Maja Bondyra, Żdanów

– Marcel Majda, Żdanów

– Maja Rycyk, Pniówek

3 miejsce:

– Igor Sendłak, Płoskie

– Tymon Radliński, Żdanów

– Julia Magdziak, Młodzieżowy Dom Kultury

– Nicola Przednowek – Rzekęć, Młodzieżowy Dom Kultury

– Nadia Kukiełka, Młodzieżowy Dom Kultury

 

WIEK: KL. I – III

 

  • KATEGORIA – PRACE PRZESTRZENNE

1 miejsce: Kacper Dziedzic, Płoskie

2 miejsce:

– Antoni Stopa, Lipsko

– Nikodem Mojżesz, Płoskie

3 miejsce:

– Anita Słoboda, Przedszkole Terapeutyczne „Dobry Start”

– Marcin Pawliszcze, Przedszkole Terapeutyczne „Dobry Start”

– Barbara Gęśla, Białowola

– Damian Albingier, Lipsko

Wyróżnienia:

– Milena Waga, Płoskie

– Filip Saputa, Kalinowice

– Robert Grochowski, Białowola

– Mikołaj Cieliszak, Zawada

– Zuzia Irla, Kalinowice

– Martyna Berdak, Młodzieżowy Dom Kultury

– Filip Waga, Płoskie

 

  • KATEGORIA – PŁASKORZEŹBY (MASA SOLNA)

1 miejsce: Zuzanna Sokołowska, Kalinowice

2 miejsce: Kamil Moskwa, Kalinowice

3 miejsce: Olga Harczuk-Piela, Kalinowice

Wyróżnienia: Lena Tulpan, Płoskie

 

  • KATEGORIA – RYSUNEK

1 miejsce: Madzia Wołoch, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

2 miejsce:

– Gaja Kondrat, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

– Hania Kudła, OKRĄGLAK

– Zuzanna Góra, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

– Gabrysia Łoza, OKRĄGLAK

3 miejsce:

– Julia Ćwik, Pniówek

– Maja Jargieło, Pniówek

– Natalia Filipiuk, Jarosławiec

– Kinga Trych, OKRĄGLAK

– Monika Dynowska, OKRĄGLAK

Wyróżnienia:

– Zuzanna Kukiełka, Pniówek

– Magdalena Kudyk, Pniówek

– Julia Zielonka, Pniówek

– Paulina Puhacz, Pniówek

– Amelia Król, Młodzieżowy Dom Kultury

– Emilia Wielgusiak, Młodzieżowy Dom Kultury

– Gabriela Sachajko, Pniówek

– Jan Szpindor, Pniówek

– Sandra Łapa, Pniówek

– Alex Mulawa, Pniówek

 

WIEK: KL. IV – VI

 

  • KATEGORIA – PRZESTRZENNE I PŁASKORZEŹBY (MASA SOLNA)

1 miejsce: Kacper Siekierda, Jatutów

3 miejsce:

– Amelka Palonka, Żdanów

– Filip Bryk, Zawada

– Krystian Skawiński, Zawada

– Justyna Zięba, Lipsko

– Wiktoria Gał, Zawada

Wyróżnienia:

– Dagmara Skrzyńska, Zawada

– Amelia Mendel, Młodzieżowy Dom Kultury

– Magdalena Mudziuk, Młodzieżowy Dom Kultury

 

  • KATEGORIA – RYSUNEK

1 miejsce: Aleksandra Cichosz, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

2 miejsce: Lena Wołoch, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

3 miejsce:

– Zofia Łyś, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

– Weronika Zamojtel, OKRĄGLAK

– Alicja Krępińska, Pniówek

– Weronika Piotrowska, Pniówek

– Kinga Łapa, Pniówek

– Klaudia Puhacz, Pniówek

Wyróżnienia:

– Weronika Bochenko, Pniówek

– Tomasz Tyrka, Pniówek

– Weronika Kudyk, w Pniówek

– Bartłomiej Stawarski, Pniówek

– Jakub Zawadzki, Pniówek

– Patrycja Dziduch, Żdanów

– Justyna Zawiślak, Młodzieżowy Dom Kultury

– Milena Kuźma, Żdanów

– Alicja Bergiel, Młodzieżowy Dom Kultury

 

WIEK: KL. VII – VIII, LICEUM

 

  • KATEGORIA – RYSUNEK

1 miejsce:

– Natalia Misztal, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

– Wiktoria Gil, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

2 miejsce:

– Justyna Korneluk, OKRĄGLAK

– Kinga Mazur, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

– Hanna Kawalec, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

– Aleksandra Filipiuk, Jarosławiec

3 miejsce:

– Edyta Cioś, Płoskie

– Kornelia Gajewska, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

– Ewa Burdzy, OKRĄGLAK

– Monika Barczyńska, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

– Karolina Mazur, Stowarzyszenie Drukarnia Wyobraźni

– Magdalena Borowiec, OKRĄGLAK

– Weronika Horodko, Żdanów

Wyróżnienia:

– Aleksandra Dubel, Młodzieżowy Dom Kultury

 

WIEK: OSOBY DOROSŁE

1 miejsce: Edyta Zając, Zamość

2 miejsce: Anna Tor, Telatyn

Wyróżnienie: Teresa Rypulak, Mokre

 

KATEGORIA: PRACE RODZINNE

2 miejsce: Mateusz Cioś, Barbara, Płoskie

Wyróżnienie: Julia Furgała, Anna Furgała, Kalinowice


GRATULUJEMY!

oprac. bibliotekarz Anna D.
Print Friendly, PDF & Email