15 lat Dyskusyjnego Klubu Książki 📚

15 lat programu Dyskusyjnego Klubu Książki

15 lat programu Dyskusyjnego Klubu Książki (zdjęcie grupowe czytelniczek w BPGZ w Mokrem)

30 listopada 2021 r. Spotkanie jubileuszowe – 15 lat programu Dyskusyjnego Klubu Książki. W ramach wydarzenia Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie przeprowadziła m. in. dwa spotkania autorskie:

„Wroński i kryminały” – Marcin Wroński pisarz, za swoje powieści otrzymał m. in. Nagrodę Wielkiego Kalibru i Nagrodę Artystyczną Miasta Lublin. Współpracuje z „Przekrojem”, pisze dla teatru oraz radia, jest także autorem scenariusza filmu animowanego „Ta cholerna niedziela” (2014) na motywach własnej powieści.

„Książki ciepłe na święta” – spotkanie autorskie z Magdaleną Kordel, prowadzenie Lidia Gębicka, Dział Udostępniania WBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie.

Transmisję całości spotkania na Facebooku obejrzały m. in. Panie z DKK w Bibliotece Publicznej Gminy Zamość z/s w Mokrem.