Z KSIĄŻECZKĄ NA START

Kolaż ze zdjęć - MAŁA KSIAŻKA WIELKI CZŁOWIEK. Na zdjęciu dzieci z książeczkami otrzymanymi w ramach projektu przygotowanego przez Instytut Książki.


A oto najmłodsi czytelnicy naszej biblioteki: Natalia, Zuzia, Julka, Weronika, Piotruś, Maksymilian, Łukasz i Dawid – którzy zaangażowali się w realizację projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”.

Projekt książeczki na START nadal trwa!

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału serdecznie zapraszamy !!!

W ramach projektu „Mały Czytelnik” otrzyma „Wyprawkę Czytelniczą”, a w niej książkę „Pierwsze wiersze dla …” w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. Po uzyskaniu 10-ciu nalepek (każdorazowo, po wizycie w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, czytelnik otrzymuje jedną naklejkę) zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.


UWAGA!

Projekt skierowany jest do trzylatków (wyprawki otrzymują tylko dzieci urodzone w roku 2015; wyprawki będą wydawane tylko dzieciom, które zapiszą się /lub są już zapisane i które wypożyczą co najmniej jedną książkę. Kartę biblioteczną może założyć tylko dorosły opiekun prawny i jego obecność jest konieczna do otrzymania bezpłatnej książki).

Print Friendly, PDF & Email