„Magiczny trening serca i umysłu” – w prezencie dla CIEBIE

WYPRAWKI CZYTELNICZE NA DOBRY START


MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK. Na zdjęciu dzieci, które przystąpiły do projektu i otrzymały książeczki (kolaż z trzech zdjęć i trzech nowych czytelników).


W bibliotekach w całej Polsce na dzieci w wieku 3-6 lat czeka 300 tysięcy wyjątkowych wyprawek czytelniczych. To kolejny etap wielkiego projektu „Mała książka – wielki człowiek”. Każde dziecko spełniające kryterium wiekowe, które przyjdzie do biblioteki, otrzyma wyjątkową książkę „Pierwsze czytanki dla…”, przygotowaną specjalnie przez Instytut Książki, a także Kartę Małego Czytelnika.

Z przygotowanej wyprawki, w Bibliotece Publicznej Gminy Zamość w Mokrem, skorzystali już IGOR, MAKSYMILIAN i JAN. Życzymy Wam, aby ten prezent, zgodnie z intencją akcji, stał się początkiem „magicznego treningu dla serca i umysłu”.

Przypominamy równocześnie, że udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny! Dlatego nie czekaj, przyjdź z rodzicem, babcią … i odbierz wyjątkową książeczkę, która przeniesie Cię w świat bajecznie kolorowych opowieści i wierszyków!


Szczegółowe informacje pod numerem tel. 84 616 65 64

Print Friendly, PDF & Email