ZDROWIA I NIE TYLKO…!

Dzień BIBLIOTEK I BIBLIOTEKARZY - życzenia

8 maja DZIEŃ BIBLIOTEK I BIBLIOTEKARZA


Drogie Koleżanki,

z okazji przypadającego dziś święta składam najserdeczniejsze życzenia satysfakcji i zadowalanie z pracy. Niech pasja czytelnicza i euforia z upowszechniania kultury słowa będą zawsze nierozłącznym elementem Waszej (Naszej) pracy. Rzeszy wiernych i licznych czytelników odwiedzających bibliotekę oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym,

składa Ulka

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek życzę Paniom wszystkiego najlepszego, poczucia spełnienia w pracy, ciekawych pomysłów i energii w krzewieniu kultury, rzeszy czytelników odwiedzających bibliotekę oraz satysfakcji zawodowej z dobrze spełnionych obowiązków.

Życzy Dorota Waga

Z okazji Dnia Bibliotek i Bibliotekarek życzę wszystkim Paniom:

dużo satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości i twórczej inwencji w propagowaniu czytelnictwa, ciągłych fascynacji literaturą, życia jak w najpiękniejszych romansach, przygód jak w ulubionych bajkach, kreatywności jak u bohaterów najlepszych powieści sensacyjnych, by miłość do książek zarażała kolejnych czytelników, a biblioteka była miejscem, w którym ciekawie i mądrze spędza się czas i do którego przychodzi się z przyjemnością.

Dołączam się z życzeniami, Zespołu Wydawnictwa Replika. Pozdrawiam, Elżbieta Stankiewicz – Dyrektor Biblioteki

Niech każdy dzień z książką będzie dla Was przyjemny i życzliwy, a wykonywana praca niech daje Wam niekończącą się radość i poczucie satysfakcji. Życzę niegasnącego entuzjazmu w działaniu na rzecz upowszechniania czytelnictwa oraz samych zadowolonych czytelników!

Anna

Print Friendly, PDF & Email