Wycieczka z Biblioteką – zapraszamy! ☃️

 

 

Wycieczka z Biblioteką ❄️☃️❄️☃️❄️☃️


Wycieczka z biblioteką (w ramach akcji Ferie z Biblioteką) - obrazek dekoracyjny z napisem (zimowe pejzaże)


Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem przyjmuje zapisy na wycieczkę dla dzieci, młodzieży i seniorów – szlakiem SKARBÓW GMINY ZAMOŚĆ. Organizatorami i sponsorami wyjazdu są: Urząd Gminy Zamość i Gminny Ośrodek Kultury Gminy Zamość w Wysokiem. Wycieczka odbędzie się 17 lutego 2022 r. (w czwartek). Zgłoszeń można dokonywać bezpośrednio w siedzibie głównej Biblioteki Publicznej Gminy Zamość z/s w Mokrem (w godzinach funkcjonowania biblioteki). O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń!


PROGRAM WYCIECZKI:

– Spotkanie uczestników w Bibliotece Publicznej Gminy Zamość w Mokrem, godz. 9:00 (Adres: Mokre 116, 22 – 400 Zamość; tel. 84 616 65 64)

– Zwiedzanie z przewodnikiem Centrum Kultury Dawnej i Regionalnej Izby Pamięci w Wysokiem (zapoznanie się z budowlami  i eksponatami zgromadzonymi w Centrum oraz krótkie warsztaty)

– Przejazd w okolice wieży widokowej w Wierzchowinach (spacer terenowy z doświadczonym przewodnikiem turystyki pieszej – podstawy nordic walking)

– Przejazd i zapoznanie się z ofertą Geocentrum w Lipsku Polesiu

– Ognisko na zakończenie projektu

– Powrót do Biblioteki w Mokrem


Udział dzieci i młodzieży jest nieodpłatny.

Uwaga! Pobyt w miejscach do zwiedzania oraz przejazd będzie odbywał się  zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi Covid 19.

Pamiętaj:  Chroń siebie i bliskich wg zasady DDM: D jak dystans, D jak dezynfekcja, M jak maseczka.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Print Friendly, PDF & Email