Konkurs z okazji 230 Rocznicy Konstytucji 3 Maja

230 Rocznica

Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Polsce

(pod patronatem Wójta Gminy Zamość)

Biblioteka Publiczna Gminy Zamość serdecznie zaprasza do udziału w konkursie pod nazwą „230 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Polsce” (pod patronatem Wójta Gminy Zamość).

Konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów szkół Gminy Zamość oraz osób dorosłych. Kupony proszę przesyłać drogą e-mailową na adres: bibliotekamokre@wp.pl z dopiskiem: „230 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja” lub dostarczyć kupon do siedziby biblioteki. Na kupony czekamy do 8 maja 2021 r.

Sprawdzane będą tylko te kupony, do których uczestnik dołączy wymagane dane oraz zgodę na wykorzystywanie danych osobowych na potrzeby konkursu.

Regulamin, zgody oraz kupon konkursowy dostępne są również do pobrania na stronie biblioteki: bibliotekamokre.pl

Życzymy powodzenia!

Do pobrania:

-kupon konkursowy PDF; Dokument programu Microsoft Word 97–2003

-regulamin PDF; Dokument programu Microsoft Word 97–2003

-zgoda na wykorzystanie wizerunku dla dorosłego uczestnika PDF; Dokument programu Microsoft Word 97–2003

-zgoda na wykorzystanie wizerunku dla osób niepełnoletnich PDF; Dokument programu Microsoft Word 97–2003