Tydzień Bibliotek w Filiach BPGZ (program). Zapraszamy! 📚📖📚📖

📖 TYDZIEŃ BIBLIOTEK 📚

„Biblioteka – świat w jednym miejscu”

Program XIX edycji Tygodnia Bibliotek w Filiach Biblioteki Publicznej Gminy Zamość.

FB Kalinowice: 11 i 12 maja – przyjęcie uczniów kl. I A i I B w poczet czytelników biblioteki. Od 8 – 15 maja plebiscyt „Najlepsza książka na lato”.

FB Sitaniec: 9 maja – przyjęcie uczniów kl. I w poczet czytelników; 13 maja – wizyta dzieci z grupy przedszkolnej. Od 8 – 15 maja plebiscyt „Najlepsza książka na lato”.

FB Płoskie: 13 maja – lekcja biblioteczna „Zapoznanie przedszkolaków z biblioteką”.

FB Zawada: 9 maja – lekcja biblioteczna „Zapoznanie kl. I z biblioteką”; 10 maja lekcja biblioteczna „Zapoznanie kl. II z biblioteką” (lekcje połączone z pasowaniem na czytelnika).

FB Wysokie: 12 maja – dwa spotkania autorskie z Jarosławem Siekiem (dla przedszkolaczków i uczniów kl. IV SP w Wysokiem). 13 maja – wyjazd na lekcję biblioteczną z przedszkolakami do FB w Płoskiem. Akcja towarzysząca – „Plantcrossing – zielona adopcja”.

FB Żdanów: 12 maja – lekcja biblioteczna dla dzieci z oddziału przedszkolnego „Bajkowe zamieszanie – w krainie bajek i baśni, które znamy”.