SKARBY GMINY ZAMOŚĆ 2019

skarby-gminy-zamosc-2019Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem ogłasza VI Edycję konkursu fotograficznego SKARBY GMINY ZAMOŚĆ. Miejsca Nieznane w Gminie Zamość 2019 (pod patronatem Wójta Gminy Zamość)

Konkurs ma charakter otwarty. Uczestnik może zgłosić na konkurs od 3 do 5 fotografii. Zalecany przez Organizatora format fotografii to 24 x 30 cm, minimalny format zdjęć 15 x 21 cm, technika wykonania fotografii jest dowolna.

Fotografie wraz z kartą zgłoszenia i zgodą na udostępnianie danych osobowych należy przesłać lub dostarczyć na adres: Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem; Mokre 116; 22 – 400 Zamość do 07.12.2019 r.

Pobierz:

– Regulamin konkursu

– Kartę zgłoszeniową

– Zgodę dla dorosłych uczestników konkursu

– Zgodę dla niepełnoletnich uczestników konkursu

Informacja o wynikach konkursu będzie opublikowana na Facebooku Biblioteki i stronie bibliotekamokre.pl, a laureaci powiadomieni zostaną telefonicznie lub e-mailowo. Wręczenie nagród nastąpi podczas otwarcia wystawy pokonkursowej w siedzibie biblioteki.

Szczegółowe informacje pod nr tel. 84 616 65 64;

e-mail: mokre@bpgz.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!