Odkrywamy Talenty Poetyckie

2019-odkrywamy-talenty-poetyckieBIBLIOTEKA PUBLICZNA GMINY ZAMOŚĆ z/s w Mokrem

ogłasza VI edycję konkursu literacko – poetyckiego

Odkrywamy talenty poetyckie

(pod patronatem Wójta Gminy Zamość)

Konkurs jest przeznaczony dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych z terenu Gminy Zamość, którzy tworzą różnorodną twórczość literacką. Na konkurs należy przesłać od 3 do 5 tekstów nigdzie dotąd niepublikowanych. Prace mogą być napisane ręcznie lub na komputerze. Teksty należy przesyłać do 07.12.2019 r. pocztą tradycyjną (na adres: Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem, Mokre 116, 22 – 400 Zamość) lub e-mailową (na adres: biblioteka.mokre@bpgz.pl). Teksty można również składać osobiście w głównej siedzibie Biblioteki (adres: jw.) lub jej filiach.

O terminie rozstrzygnięcia konkursu poinformujemy na stronie Biblioteki Publicznej Gminy Zamość: bibliotekamokre.pl oraz Facebooku biblioteki. Dodatkowe informacje po numerem telefonu: tel./fax. 84 616 65 64.