WARSZTATY Z NBP DLA SZKÓŁ!!!

Biblioteka Publiczna Gminy Zamość ogłosiła konkurs prasowo-czytelniczy, pod hasłem „Historia monetami i banknotami pisana – 100 lat polskiego złotego” (pod patronatem Wójta Gminy Zamość). Tegoroczne nagrody zostaną ufundowane przez Narodowy Bank Polski Oddział w Lublinie.

UWAGA!!! Szkoła, która zgłosi największą liczbę uczestników, może dodatkowo wygrać warsztaty z Dyrektor NBP Oddział w Lublinie – Panią Iloną Skibińską-Fabrowską!

Konkurs trwa do 25 października 2019 r. Zgłoszenia należy przesyłać na adres biblioteki: Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem 116, 22-400 Zamość z dopiskiem: konkurs prasowo – czytelniczy „Historia monetami i banknotami pisana – 100 lat polskiego złotego”. Kupony można też złożyć osobiście w głównej siedzibie BPGZ lub w jej filiach.

Szczegółowe informacje w regulaminie
oraz pod nr tel. 84 616 65 64

Poniżej: regulamin; zgody dla uczestników wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych „RODO”; linki do materiałów edukacyjnych; kupon konkursowy:

– REGULAMIN

– KUPON KONKURSOWY