UWAGA KONKURS!

KONKURS PRASOWO-CZYTELNICZY

„Historia monetami i banknotami pisana

– 100 lat polskiego złotego”

(pod patronatem Wójta Gminy Zamość)

kupon-konkursowystr-1– 100 lat temu Sejm Ustawodawczy ustanowił obowiązującą walutę, której nadał nazwę „złoty”. Tym samym ustawa w sprawie nazwy monety polskiej stała się symbolicznym aktem przywrócenia w pełni niepodległego państwa. Dla uhonorowania tego pamiętnego wydarzenia, Biblioteka Publiczna Gminy Zamość serdecznie zaprasza do udziału w konkursie prasowo-czytelniczym, pod hasłem „Historia monetami i banknotami pisana – 100 lat polskiego złotego” (pod patronatem Wójta Gminy Zamość).

Konkurs trwa do 25 października 2019 r. Zgłoszenia należy przesyłać na adres biblioteki: Biblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem 116, 22-400 Zamość z dopiskiem: konkurs prasowo – czytelniczy „Historia monetami i banknotami pisana – 100 lat polskiego złotego”. Kupony można też złożyć osobiście w głównej siedzibie BPGZ lub w jej filiach.

Szczegółowe informacje w regulaminie
oraz pod nr tel. 84 616 65 64

Poniżej: regulamin; zgody dla uczestników wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych „RODO”; linki do materiałów edukacyjnych; kupon konkursowy:

– REGULAMIN

– KUPON KONKURSOWY