„Mała Książka – Wielki Człowiek”

ff6563801fd8aef3c405550351a4c4f5_xlBiblioteka Publiczna Gminy Zamość z/s w Mokrem serdecznie zaprasza do udziału w projekcie „Mała Książka – Wielki Człowiek”.

Projekt rusza we wszystkich FILIACH NASZEJ BIBLIOTEKI już 01.10.2018 r. !!!

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Organizator: Instytut Książki

Patronat Honorowy: Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak

Partnerzy: Polska Sekcja IBBY, Fundacja Metropolia Dzieci

Patronat Medialny: Ryms, CzasDzieci.pl

W ramach projektu „Mały Czytelnik” otrzyma „Wyprawkę Czytelniczą”, a w niej książkę „Pierwsze wiersze dla …” w prezencie oraz Kartę Małego Czytelnika do zbierania bibliotecznych naklejek. Po uzyskaniu 10-ciu nalepek (każdorazowo, po wizycie w bibliotece zakończonej wypożyczeniem przynajmniej jednej książki z księgozbioru dziecięcego, czytelnik otrzymuje jedną naklejkę) zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

UWAGA!

Projekt skierowany jest do trzylatków (wyprawki otrzymują tylko dzieci urodzone w roku 2015; wyprawki będą wydawane tylko dzieciom, które zapiszą się /lub są już zapisane i które wypożyczą co najmniej jedną książkę. Kartę biblioteczną może założyć tylko dorosły opiekun prawny i jego obecność jest konieczna do otrzymania bezpłatnej książki).

Broszura Informacyjna:

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: 84 616 65 64